SPEED L turystyczny trekking 28" 500w

Speed L wziął udział w wyprawie na Jedwabny Szlak, podczas której dziennikarz "Rzeczpospolitej" pokonał na nim 12 000 km.

Długo pracowaliśmy nad rodziną Speed, aby uzyskać doskonały styl i osiągi dla największej radości z jazdy! Mocniejsze, szybsze i jeszcze bardziej wyjątkowe - rowery Ecobike z serii Speed, to maszyny, do których granic możliwości trudno będzie Ci dotrzeć!

Trekkingowy Ecobike Speed L (19’’) wyposażyliśmy w silnik DAPU o mocy 500W i baterię 12,8 Ah LG, z którą pokonasz nawet do 130 km. System o napięciu 48V, przekłada się na większą moc baterii i lepsze osiągi wspomagania. Jego maksymalna prędkość to 48 km/h (po odblokowaniu), możliwe do osiągnięcia nawet bez pedałowania za pomocą manetki gazu*. Zaawansowany technologicznie kontroler ukryty w ramie, sprawia, że rower rozpędza się do wybranych prędkości płynnie i bez szarpnięć. Wyświetlacz LCD, który służy do konfiguracji wspomagania wskazuje wiele przydatnych informacji i został wyposażony w port USB, za pomocą którego można ładować smartfon lub inne urządzenia.

Waga: 26 kg (aluminium)
System: panel LCD - 6 trybów wspomagania jazdy, prędkościomierz, manetka do 45km/h, dzienny oraz ogólny dystans, sterowanie systemem, wskaźnik aktualnego napięcia na baterii
Maks. obciążenie: 125 kg (razem z bagażnikiem)
Rama: 19 cali Hydroformed Aluminium
Koło: 28 cali, wzmacniane obręcze Alexrims
Opony: 700C*35C Schwalbe ENERGIZER PLUS
Korba: PROWHEEL ATIA-252A9
Przerzutki: Tyl - Shimano Alivio 9 speed
Zawieszenie: przód - widelec amortyzowany SunTour E45
Hamulce: TEKTRO DORADO - z odcięciem prądu [dedykowane Speed Bike]
Manetki: Shimano ALIVIO
Kierownica: PROMAX HB-3188
Sztyca kierownicy: PROMAX MA-595
Kaseta: Shimano KCSHG4009132
Support: VP-BC73
Piasta: MODUS MD-JA159F-SBT-QR
Siodło:salle royal Ariel
 

Zdjęcie główne: 
Producent: 
Ecobike
Galeria: